У Херсонській області загинули дві жінки і тяжко травмовано немовля – Новини України

У Херсонській області загинули дві жінки і тяжко травмовано немовля - Новини України

Фото: facebook.com/khersonpolice.official

На Херсонщині внаслідок обстрілу російськими військовими під завалами зруйнованого будинку виявилася родина. Дві жінки загинули, чотиримісячна дитина тяжко травмована. Про це повідомляє обласна поліція.

– Під час масованих обстрілів армією Росії ворожий снаряд потрапив у будинок мирних жителів. Під завалами опинилася родина. Дві жінки загинули, чотиримісячний хлопчик із тяжкими травмами перебуває у лікарні міста Кривий Ріг, – розповіли правоохоронці.

Також із нещодавно звільненого Херсона до поліції надходять повідомлення від мешканців про факти мародерства військовими РФ та колаборантами. За словами заявників, за час окупації міста до їхніх квартир самовільно заселялися російські військові та зрадники з-поміж місцевих, змінювали замки на дверях та викрадали майно. Також херсонці звертаються до поліції з приводу викраденого у них військовими РФ водного та автомобільного транспорту.

З нещодавно звільнених сіл Бериславського району до поліції надходять повідомлення від приватних підприємців про факти пограбування російськими військовими магазинів, кафе та складів. Власники повідомляють про викрадення товару, холодильників, морозильних камер, касових апаратів, комп’ютерів та систем відеоспостереження.

Поліція фіксує військові злочини російської армії в Херсонській області, серед яких обстріли населених пунктів Бериславського району, масові факти мародерства, викрадення людей, мінування територій, захоплення підприємств та примусове вивезення людей. Зокрема, за минулу дві доби поліція відкрила 51 кримінальне провадження.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни