У Херсоні оголосили цілодобову комендантську годину

У Херсоні оголосили цілодобову комендантську годину

Фото: politobzor.net Війська РФ майже щодня обстрілюють Херсон

Протягом 58 годин пересуватися та знаходитися на вулицях Херсона буде заборонено. Місто закриють на вʼїзд та виїзд.

У Херсоні буде діяти цілодобова комендантська година. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у серезу, 3 травня.

Він сказв, що на минулій Раді оборони Херсонської області було обговорено ймовірну поведінку російських загарбників та скоординовано безпекові кроки. Для сприяння безперешкодної роботи правоохоронних органів було прийняте рішення запровадити цілодобову комендантську годину, яка триватиме з 20:00 5 травня до 6:00 8 травня.

Протягом цих 58 годин пересуватися та знаходитися на вулицях Херсона буде заборонено. Місто закриють на вʼїзд та виїзд.

Прокудін закликав громадян завчасно вирішити свої справи та зробити необхідні запаси продуктів та ліків. При цьому він зазначив, що люди зможуть за потреби сходити в магазин неподалік місця проживання, проте потрібно мати з собою документ, що засвідчує особу.

Голова ОВА зазначив, що у цей час правоохоронці та лікарі будуть працювати у штатному режиму. За його словами, такі обмеження потрібні для того, щоб правоохоронці могли виконати свою роботу і не наражати мешканців на небезпеку.

Нагадаємо, за добу 2 травня Херсонщина зазнала понад 100 обстрілів. Через російську агресію за добу четверо людей загинули, семеро (з них одна дитина) дістали поранення.

Росія скинула на Херсонську область дві авіабомби

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни