У ГУР спрогнозували дії РФ на фронті

У ГУР спрогнозували дії РФ на фронті

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Вадим Скібіцький

Ворог, ймовірно, підтягуватиме резерви до українських кордонів, а також змінить свою тактику.

На початку 2023 року країна-агресор Росія може змінити тактику дій на фронті. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадима Скибіцького в ефірі телемарафону Єдині новини.

“Ми бачимо активні процеси мобілізації у РФ. Перший етап, за нашими оцінками, він завершений”, – сказав він.

Також Скибицький зазначив, що у Росії на завершальних етапах процедури злагодженості проведення батальйонних та ротних навчань. Це означає, що на початок 2023 року нові сили окупантів вже будуть готові до бойового застосування.

“Що ми очікуємо? По-перше – це підтягування резервів російських військ до наших кордонів. Введення на нашу територію нових підрозділів та введення частини підрозділів територіальних військ. І це ми вже спостерігаємо в Херсонській області. Це продовження наступальних дій по окремих напрямках та основних цілях. Метою ворога все ж таки буде повне захоплення Донецької області та утримання тимчасово окупованих територій, які зараз знаходяться під контролем РФ. І те, що ми прогнозуємо – це буде зміна тактики дій Росії на полі бою”, – додав Скібіцький.

Нагадаємо, армія країни-агресора Росії в Україні зазнає серйозного дефіциту артилерійських боєприпасів. Снарядний “голод” унеможливлює просування окупантів під Бахмутом на Донеччині.

Позитивні новини з фронту є – Сили оборони

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни