У ГУР підтвердили, що сприяли виїзду “Слуги народу” Трубіцина за кордон – Новини України

У ГУР підтвердили, що сприяли виїзду "Слуги народу" Трубіцина за кордон - Новини України

Депутат Київської ради від партії “Слуга народу” Владислав Трубіцин, підозрюваний у корупції, зміг виїхати з України під час воєнного стану, надавши відповідний лист від Головного управління розвідки. Про це повідомив представник відомства Андрій Юсов у коментарі “Радіо Свобода “.

За його словами, депутату було надано листа, підписаного главою ГУ розвідки Кирилом Будановим. Юсов стверджує, що видати такий документ нібито просили представники іншої структури, назва якої тримається в таємниці.

– Такий лист було видано на прохання іншої структури складової сектору сил безпеки та оборони України в рамках міжвідомчої взаємодії з цією структурою та на їхнє офіційне звернення. Поки я не можу назвати цю структуру, можливо, цю інформацію можна оприлюднити пізніше, – заявив чиновник.

Також журналісти стверджують, що мали можливість ознайомитися з текстом листа, в якому нібито голова ГУ розвідки Кирило Буданов звертається до керівника Державної прикордонної служби з проханням посприяти «безперешкодному перетину кордону» для виїзду в закордонне відрядження з 28 січня по 25 травня 2023 року. Серед них – Владислав Трубіцин. За даними видання, у цьому зверненні нібито було вказано марку та номер автомобіля депутата, на якому він у результаті й перетнув кордон.

Як зазначило джерело видання, протягом 2022-2023 років Трубіцин нібито неодноразово виїжджав за кордон на підставі клопотань від Головного управління розвідки, перебуваючи у статусі підозрюваного. Це також відображено у базі перетину державного кордону України.

9 лютого Національне антикорупційне бюро викрило депутата Київської міської ради від партії “Слуга народу” Владислава Трубіцина в отриманні великого хабаря. Тоді стало відомо, що у справі, окрім депутата міськради, фігурують ще 5 людей. Всім затриманим оголосили підозри в частині 4 статті 368 Кримінального кодексу “Отримання неправомірної вигоди”. ВАКС обрав запобіжний захід Трубіцину у вигляді тримання під вартою з альтернативою заставі. Згодом політик вийшов під заставу 14,8 млн гривень.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни