У госпіталі від ран помер гранатометник Ігор Бернадинюк з Калуша

Солдат Ігор Бернадинюк, 1990 року народження, родом з Бурштина, був призваний на військову службу по мобілізації з Калуського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки. 21 Березня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 1555 Захисник помер 18 березня у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні внаслідок вогнепального поранення Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ігор Бернадинюк, який проживав у Калуші, служив гранатометником у гірсько-штурмовому взводі гірсько-штурмової роти.

Захисник помер 18 березня у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні внаслідок вогнепального поранення, отриманого 14 березня під час бойових дій з ворогом на Донеччині, повідомила начальниця Калуської районної військової адміністрації Жанна Табанець.

Раніше йшлося, що через загибель на передовій трьох калушан і повернення загиблого рік тому захисника в Калуській громаді з 23 по 26 березня оголошено жалобу.

Цими днями при виконанні бойових завдань загинуло троє калушан: Олег Конопада, Марат Дадабаєв, Ігор Панасенко. Також востаннє повернеться на рідну землю загиблий рік тому захисникВіталій Лучка.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни