“У футбольному клубі “Прикарпаття” є аж один чоловік з моєї родини” — Марцінків відреагував на повідомлення ДБР

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/ФК “Прикарпаття”

У футбольному клубі "Прикарпаття" працює один родич міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Він тренує команду більш як 3,5 роки.

Про це в ефірі радіо "Західний полюс" повідомив очільник громади Руслан Марцінків, коментуючи повідомлення ДБР щодо фіктивного зарахування на військову службу його родичів до роти охорони територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

"Щодо моєї рідні, то дуже така тенденційна подача. У футбольному клубі "Прикарпаття" є аж один чоловік з моєї родини. Він працює тренером нашого клубу більш як 3,5 роки. І коли футболісти та тренери ухвалили це рішення разом з військкоматом, він також пішов на службу і проходив усі ті необхідні наряди", — сказав Марцінків.

Міський голова нагадав про те, що і місцеві, і центральні медіа у квітні 2022 року розповіли про рішення футболістів і тренерів "Прикарпаття" долучитися до роти охорони територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

"Для мене було дуже дивним, коли у п'ятницю (25 серпня — ред.) відбулося оце таке "велике викриття року". Зараз наближаються вибори, і буде заполітизована тема", — каже Марцінків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни