У Франківську засудили депутата держдуми до 15 років ув’язнення

Він один із депутатів держдуми, які 15 лютого минулого року підтримали постанову щодо звернення до президента росії з проханням визнати «незалежність» окупованих районів Донецької та Луганської областей. 04 Травня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 283 Строк відбування покарання Ткачову обчислюватимуть з моменту його фактичного затримання. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

3 травня Івано-Франківський міський суд заочно визнав винуватим депутата держдуми рф Антона Ткачова у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110 КК України – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей, пише “Курс”.

Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років років з конфіскацією усього майна, інформує пресслужба суду.

Строк відбування покарання Ткачову обчислюватимуть з моменту його фактичного затримання.

Антон Ткачов – один із депутатів держдуми, які 15 лютого минулого року підтримали постанову щодо звернення до президента росії з проханням визнати «незалежність» окупованих районів Донецької та Луганської областей. А вже через тиждень проголосували за ратифікацію «договору про дружбу, співробітництво та взаємодопомогу» між країною-агресором і терористичними організаціями «л/днр». Тим самим посадовці сприяли реалізації кремлівського плану із захоплення України.

Ткачов перебуває під міжнародними санкціями у Єврорсоюзі, США, Канаді, Великобританії, Швейцарії, Австралії, Японії, Новій Зеландії та Україні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни