У Франківську відзначили скороходку Ганну Шевчук – срібну призерку чемпіонату Європи (ФОТО)

У Франківську відзначили скороходку Ганну Шевчук – срібну призерку чемпіонату Європи (ФОТО)

Ганна Шевчук брала участь у складі жіночої команди України на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби. Змагання відбувалися 21 травня у чеському місті Подєбради.

Читайте також: Кандидати на участь в Олімпійських іграх: в ОДА нагородили призерів чемпіонату Європи зі спортивної ходьби (ФОТО)

Прикарпатка стала срібною призеркою командного чемпіонату Європи, інформує “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Тренується спортсменка під керівництвом Миколи Шевчука, який власне надихнув її займатися даним видом спорту.

Спортсменка відзначила, що саме ці змагання їй далися досить важко у зв’язку з отриманою раніше травмою, проте вона зібралася з силами та змогла здобути призове місце.

«Зараз дуже важливо здобувати перемоги на різних чемпіонатах, адже це дає можливість проходити на інші рівні та у кожному куточку світу нагадувати про Україну. Звичайно, що війна, постійні повітряні тривоги чи обстріли завдають певних перешкод, проте ми не здаємося та продовжуємо тренуватися задля підкорення вершин», – додала Ганна Шевчук.

Довідково: Ганна Шевчук — майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спортивна ходьба), учасниця XXXII літніх Олімпійських ігор в Токіо-2020 у спортивній ходьбі на 20 км (27 місце), переможниця зимового чемпіонату України (2021), срібна призерка командного чемпіонату Європи – 2021 (Чехія), срібна призерка командного чемпіонату Європи – 2023.

Теги: Ганна Шевчук

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни