У Франківську відзначили найкращих спортсменів Прикарпаття 2022 року (ФОТО)

У Франківську відзначили найкращих спортсменів Прикарпаття 2022 року (ФОТО)

19 грудня в Івано-Франківську урочисто відзначили найкращих прикарпатських спортсменів і тренерів, за підсумками виступів на міжнародних змаганнях у 2022 році.

Читайте також: На Франківщині тривають військові навчання – мешканців просять не лякатися звуків вибухів

За словами начальника управління спорту та молодіжної політики Ореста Оклієвича, таке нагородження в кінці року для ОДА є традиційним, пише «Галка».

«Ми вручаємо грошові сертифікати спортсменам, які на міжнародній арені цьогоріч досягли найвищих результатів. Навіть у час війни прикарпатські спортсмени зуміли ставати чемпіонами світу та Європи. До нагородження сьогодні представлені 42 спортсмени і тренери. Найвищі здобутки цього року – це чемпіонство Дефлімпійських ігор та чемпіонство світу з веслування серед юніорів», – додав Оклієвич.

На врученні були присутні 25 спортсменів і тренерів, решту – наразі на різних навчально-тренувальних зборах.

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук зазначила, що всі дуже радіють, коли наші спортсмени стають на п’єдестал пошани.

«Але кожен з вас знає, яка до нього важка дорога, яку потрібно мати віру в себе та силу духу. Це комплекс щоденної роботи, яку робить кожен з вас. Ви люди красиві, здорові, сильні духом. Можна провести паралель з нашими воїнами, які також тернистим шляхом ідуть щодня і наближаючись нашу перемогу. І ви теж знаєте її ціну. Бажаю вам і далі таких досягнень. Шануйте своїх тренерів і будьте щасливі!», – каже Онищук.

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич зауважив, що любить і поважає спортсменів за тяжку працю:

«Радий, що у свій час мені доля дозволила вийти на спортивний майданчик. Коли ти до останнього подиху борешся за перемогу на майданчику, то завжди будеш боротися і в житті. Бажаю вам досягати все вищих і вищих висот!».

Спортсменів та тренерів нагородили квітами та грошовими сертифікатами від 2000 до 40 000 гривень.

Теги: Сич, Онищук, Оклієвич

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни