У франківському СІЗО чоловік розповсюджував серед затриманих наркотики (ФОТО)

У франківському СІЗО чоловік розповсюджував серед затриманих наркотики (ФОТО)

Фігурант, що перебував у СІЗО, зберігав та розповсюджував серед підозрюваних та обвинувачених заборонені речовини. Поліцейські встановлюють спільників «ділка» та канал надходження наркотиків.

Оперативники управління карного розшуку спільно зі слідчими викрили чоловіка, який займався наркобізнесом у спецустанові. В ході досудового розслідування встановлено, що організував незаконну діяльність 43-річний обвинувачений за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Упродовж трьох місяців чоловік розповсюджував наркотики серед підозрюваних та обвинувачених осіб.

Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Одночасно поліцейські, за силової підтримки спецпідрозділу роти поліції особливого призначення, провели санкціонований обшук за місцем утримання фігуранта. Вилучили наркотики, засоби для пакування заборонених речовин, мобільний телефон, гроші, банківські картки, «чорнові» записи.
Наразі правоохоронці встановлюють джерела надходження наркотичних речовин та коштів для їх придбання. Окрім того, встановлюється коло спільників фігуранта.

Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво в справі здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура. Заходи з викриття протиправної діяльності «наркоділка» проводилися спільно з оперативним відділом ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань №12» (СІЗО).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни