У Долинській міськраді запрацював безкоштовний робочий простір

Робочий простір працює з понеділка по четвер із 08:00 до 17:15, а у п’ятницю — до 16:00. 26 Грудня, 2022, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 111 Ілюстроване фото. Влада дослухалася до пропозиції та відкрила робочий простір з безперебійним інтернетом та електрикою

У Долинській міській раді запрацював безкоштовний робочий простір, де будь-хто може прийти та попрацювати, коли немає світла.

Про це у відеозверненні повідомив Долинський міський голова Іван Дирів, пише Галка.

За його словами, на сесії міськради один із депутатів запропонував створити робочий простір, адже багато людей не мають змоги нормально працювати через відключення електроенергії. Влада дослухалася до пропозиції та пішла назустріч — відкрила робочий простір з безперебійним інтернетом та електрикою.

“Ми підтримали нашого депутата. Зробили можливість у міській раді впродовж робочого дня дати людям працювати. Ми відкриваємо великий зал. Будь-хто, хто має потребу попрацювати, зарядити ноутбук, мати доступ до інтернету – ласкаво запрошуємо”, — наголосив Дирів.

Робочий простір працює з понеділка по четвер із 08:00 до 17:15, а у п’ятницю — до 16:00.

Як повідомляли “Вікна”, 29 листопада Сергій Кислинський подав електронне звернення міському голові Калуської громади Андрію Найді з проханням організувати комунальний простір для дистанційної роботи.

«Вітаю Андрій Михайлович, у зв’язку з тривалими відключенями електроенергії, а в майбутньому можливим блекаутом, багато калушан втрачають можливість віддалено працювати. Я вхожу до їх числа, тому мене дуже цікавить чи існує можливість створення коворкінгу з генератором і безперебійним доступом до інтернету. Все таки ми підтримуємо економіку країни в цей важкий час, свої сім’ї і ЗСУ. В столиці на базі пунктів незламності в школах або бібліотеках, скоріш за все, буде розглянуто можливість створення комунальних коворкінгів. Якщо в нас нема можливості зробити безкоштовний, то думаю більшість буде згодна оплачувати такі послуги при адекватній вартості. Зараз в Калуші безперебійно працює заправка Амік і туди приходить до 10 чоловік, щоб хоч якось виконати свою роботу. Але я впевнений, що це створює додаткові незручності цій мережі, хоч вони люб’язно діляться цим благом. Буду дуже вдячний за розгляд цього питання!», — йдеться в електронному зверненні Сергія Кислинського.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни