У «Добродію Калуську» звернулися понад 15 дітей-переселенців з інвалідністю

Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Добродія Калуська» вже 12 років поспіль проводить не лише реабілітацію для дітей, а й святкові заходи. 03 Грудня, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 88 Фахівці “Добродії Калуської” проводять навчально-виховну, реабілітаційну та інтеграційно-адаптаційну діяльність

Фахівці проводять навчально-виховну, реабілітаційну та інтеграційно-адаптаційну діяльність з 41 дитиною та 17 молодими людьми з інвалідністю. Спеціалісти допомагають розвивати індивідуальні навики, таланти,  фізичні можливості, інформують “Вікна” з посиланням на Фейсбук-сторінку міського голови Андрія Найди.

Під час війни за допомогою звернулися й внутрішньо переміщені особи — понад 15 дітей. У зв’язку з військовим станом  заняття спеціалісти проводять з дітьми індивідуальні, з молоддю — малочисельними групами.

Слова вдячності висловлюються працівникам закладу  й благодійникам, які допомагають установі, зокрема, бельгійському фонду «Іскра», голові організації Маріо Фама та його дружині Ірені Станс, сім’ї калушан Гушпітів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни