У “Діє” заблукають сервіси для усиновлювачів та осіб з інвалідністю – Новини України

У "Діє" заблукають сервіси для усиновлювачів та осіб з інвалідністю  - Новини України

Фото: t.me/zedigital

З понеділка, 4 вересня, у “Діє” стануть доступні ще чотири сервіси, серед яких допомога при усиновленні дитини та допомога особам з інвалідністю. Про це розповів заступник міністра соціальної політики Костянтин Кошеленко в ефірі ” Українського радіо “.

Кошеленко анонсував, що з наступного понеділка на порталі “Дія” стануть доступні ще чотири соціальні сервіси, а саме:

допомога при усиновленні дитини; допомогу людині, яка доглядає хвору дитину; допомога особам з інвалідністю дитинства та дітям з інвалідністю; допомога на дитину одинокій матері чи батькові.

– Нині в Україні, на жаль, багато дітей залишається без батьків. І такий комплекс послуг із усиновлення він актуальний, та його актуальність зростає. Прямо на порталі “Дія” зараз люди можуть податися та отримати первинну консультацію щодо усиновлення. А потім зареєструватись кандидатом на усиновлювача. Це спрощується один із найбюрократичніших непрозорих процесів. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб він проходив швидко та ефективно. І зараз люди, які задумалися про усиновлення, необов’язково мають йти особисто до Служби у справах дітей, а можуть розпочати цей шлях на порталі “Дія”, – розповів він.

Раніше в «Дію» повернули зміну місця проживання. Дані до реєстру вносяться миттєво. Наразі цією послугою можуть скористатися лише жінки, діти та чоловіки непризовного віку, повідомили у Мінцифри, зазначивши, що працюють разом із Міноборони, щоб сервісом могли користуватися і чоловіки призовного віку.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни