У “Дії” з’явилася нова військова облігація – “Сімферополь” – Новини України

У "Дії" з'явилася нова військова облігація – "Сімферополь" - Новини України

Фото: t.me/mintsyfra

У додатку “Дія” українцям стала доступна ще одна військова облігація, присвячена тимчасово окупованому кримському місту Сімферополь. Про це повідомляє Мінцифри у Telegram.

– Купуйте та наближайте Сімферополь до деокупації. Облігації – це цінні папери, що їх випускає держава. Купуючи їх, ви інвестуєте в економіку України, допомагаєте армії та отримуєте гарантований прибуток. Сьогодні у “Дії” нова облігація – “Сімферополь”. Дата виплати – 15.01.2025 року. Ставка – 19,5%, – написав голова Мінцифри Михайло Федоров.

Придбати облігації можна у кілька кліків у програмі. Для цього потрібно:

зайти в “Дію” на головному екрані клацнути на “Військові облігації” обрати облігацію, партнера та кількість підписати та оплатити будь-якою карткою облігація протягом 3 днів з’явиться поряд із документами.

Як зазначив голова Мінцифри Михайло Федоров, окрім “Сімферополя” доступні “Ялта”, “Севастополь”, “Донецьк” та “Маріуполь”. Раніше він також пояснював, що облігацію можна купити без комісії, оскільки податок із отриманого доходу платити не потрібно. Усі вкладники отримають гарантований прибуток із виплатою.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни