У “Дії” стартувало нове опитування – Новини України

У "Дії" стартувало нове опитування - Новини України

Фото: facebook.com/diia.gov.ua?locale=ru_RU

У додатку “Дія” стартувало нове опитування – що робити зі святом 8 Березня? Це має бути вихідний чи робочий день? Про це йдеться на Facebook-сторінці застосунку.

– Знаємо, що ви любите опитування про свята. Запрошуємо в “Дію” проголосувати, чи залишати 8 березня вихідним. Долучіться до опитування з 28 лютого до 6 березня, – йдеться у повідомленні.

Так влада має почути українців та ухвалити рішення, враховуючи думку громадян. Суть опитування у тому, що у більшості країн світу 8 березня – звичайний робочий день, а от у пострадянських, зокрема і в Україні, – офіційний вихідний. Тож настав час вирішити долю свята.

Щоб проголосувати , слід зайти у “Дію”, написнути вкладку «Послуги» і вибрати «Опитування». Потім лише проголосувати.

13 лютого на сайті Верховної Ради зареєстрували законопроєкт, який пропонує встановити 25 лютого Днем української жінки, 9 березня визначити як Шевченків день, а за Днем матері офіційно закріпити другу неділю травня. У документі пропонується скасувати державні вихідні 8 березня, 1 та 9 травня. Проте урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко назвала маніпулятивним цей законопроєкт.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни