У Дії повноцінно запустили послугу іпотеки єОселя – Новини України

У Дії повноцінно запустили послугу іпотеки єОселя - Новини України

На порталі “Дія” повноцінно запрацювала програма доступного кредитування та отримання пільгових кредитів від держави “єОселя”. Як пише РБК-Україна, про це міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив під час брифінгу “єОселя: перші результати програми та презентація у додатку “Дія””.

За словами мінімстра, раніше для отримання іпотеки громадянам потрібно відвідувати банки, збирати документи та витрачати час “на різні додаткові процеси”.

– “Дія” все спрощує, тому що тепер все можна зробити в додатку лише в кілька кліків, а відповідь від банків про отримання кредиту може надійти протягом 5-7 хвилин, – запевнив Федоров.

За його словами,  завданням міністерства було розроблення технічної частини послуги. Наразі “Дія” автоматично підтягує дані з 11 реєстрів, а це понад 300 полів заяв. При цьому подати заяву можна одночасно до 1 або 5 банків.

– Українці, які відповідають вимогам програми, можуть подати заявку на участь в програмі в “Дії” та отримати кредит на вигідних умовах на купівлю житла. Скористатися послугою можна в кілька кліків, майже всі дані для заявки підтягнуться з реєстрів, – запевнили в Мінцифри.

Програма “єОселя” є державною пільговою іпотекою зі ставкою 3%. Нею  можуть скористатися: військовослужбовці за контрактом, захисники України, силовики та члени їхніх сімей, медики, педагоги, науковці, які працюють у державному та комунальному секторах. Інформація про програму можна дізнатись на офіційному порталі
https://eoselia.diia.gov.ua/

Наступним етапом планується розширити програми та для інших категорій – їм буде доступний кредит під 7%. З повним переліком можна ознайомитись за цим посиланням.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни