У Бурштині розпочався забіг на честь воїнів

“Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Символічно, що гасло заходу “Шаную воїнів,біжу за Героїв України” 25 Вересня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 120 Біжучи, учасники не лише перевірять свою спортивну витривалість, а й вшанують пам’ять загиблих героїв.

Забіг має не лише спортивну, а й благодійну мету. Цьогоріч, біжучи, учасники не лише перевірять свою спортивну витривалість, а й вшанують пам’ять загиблих героїв (на наліпках зазначений реєстраційний номер забігу та ім’я героя, який охороняє нас з небес…).

З вітальними словами до присутніх звернулися: міський голова Василь Андрієшин; начальник відділу Міністерства у справах ветеранів в Івано-Франківській області Володимир Веркалець; голова обласної спілки родин загиблих, померлих та зниклих безвісти Степан Чомко. Правила забігу озвучив голова федерації легкої атлетики у Івано-Франківській області Віталій Матешко. Детальну інформацію щодо маршруту розповіла завідувач сектору сім’ї відділу сім’ї, молоді і спорту Бурштинської міської ради Галина Олексин. Почесним прапороносцем цьогорічного забігу #Бурштинська_10 є чемпіонка України з карате-до Леся Горбата. Василь Михайлович привітав усіх учасників забігу та зазначив:

“Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Символічно, що гасло сьогоднішнього заходу “Шаную воїнів,біжу за Героїв України”

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни