У Бурштині на фестивалі дерев’яних скульптур на потреби ЗСУ зібрали більше 60 тисячі гривень

За результатами шоу «Speed Carving»/ «Швидка різьба» на благодійному аукціоні з продажу міні-скульптур вдалося зібрати 60 500 гривень. 26 Вересня, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 189 Отримані кошти будуть передані на підтримку наших Захисників та Захисниць.

У рамках Міжнародного фестивалю дерев’яної скульптури “Бурштин – мистецький 2022”, відзначення 468 річниці у Бурштині відбулося шоу “Speed Carving”/”Швидка різьба”, повідомляють “Вікна” з посиланням на Бурштинську міську раду.

Протягом години скульптори на очах глядачів створювали фантастичні міні-скульптури. За результатами шоу «Speed Carving»/ «Швидка різьба» на благодійному аукціоні з продажу міні-скульптур вдалося зібрати 60 500 гривень. Отримані кошти будуть передані на підтримку наших захисників та захисниць. Міні-скульптуру «Кіт і миша», автор – Андрій Кліщ придбано за 13 500 гривень (придбав Олександр Воронкін). Міні-скульптуру «Риба», автор – Сергій Стеблюк придбано за 18 000 гривень (придбала Наталія Василащук). Міні-скульптуру «Лелека», автор – Богдан Гладкий придбано за 10 000 гривень (придбав Вадим Сімаков). Міні-скульптуру «Галицькі птахи», автор – Сергій Кляпетура придбано за 9 000 гривень (придбав Василь Андрієшин). Міні-скульптуру «Жінка», автор – Маріюс Пятраускас придбано за 10 000 гривень (придбав Андрій Іваськів). Міський голова Василь Андрієшин подякував митцям за креативну роботу та зазначив:

“Це благодійний захід з метою підтримки наших Героїв, бо кожен з нас вірить, що Збройні Сили України і всі, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю здолають російського агресора. Молимося за наших захисників та віримо в перемогу”.

Усі придбані скульптури власники вирішили подарувати та залишити у Бурштині.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни