У Брюса Вілліса підтвердили тяжке захворювання – актор бореться з деменцією – Новини України

У Брюса Вілліса підтвердили тяжке захворювання - актор бореться з деменцією - Новини України

Фото: instagram.com/demimoore/

Лікарі діагностували у голлівудського актора Брюса Вілліса лобно-скроневу деменцію, яка прогресує. Про це повідомила в Інстаграмі його колишня дружина – актриса Демі Мур.

– З того часу, як навесні 2022 року ми оголосили Брюсу діагноз афазії, його стан прогресував, і тепер у нас є більш конкретний діагноз: лобово-скронева деменція (відома як ЛВС). На жаль, проблеми зі спілкуванням — лише один із симптомів хвороби, з якою стикається Брюс. Хоча це болісно, зрештою отримати чіткий діагноз – це полегшення, – написала Мур.

На сайті Асоціації лобово-скроневої дегенерації опубліковано спільну заяву сім’ї Брюса Вілліса. У ньому наголошується, що лікування від захворювання зараз не існує, але рідні актори не втрачають надію, що це зміниться.

– ЛВД – жорстока хвороба, про яку багато хто з нас ніколи не чув, вона може вразити будь-кого. Люди молодші 60 років ЛВД є найпоширенішою формою деменції. Сьогодні немає ліків від цієї хвороби, і ми сподіваємося, що це може змінитись у найближчі роки. Ми сподіваємося, що в міру того, як стан Брюса погіршується, увага засобів масової інформації може бути зосереджена на тому, щоб пролити світло на цю хворобу, яка потребує значно більшої поінформованості та досліджень, – йдеться у заяві.

Як зазначили подружжя Вілліса, їхній чоловік завжди вірив у можливість використовувати свій голос у світі, щоб допомагати іншим і підвищувати поінформованість про важливі проблеми як публічно, так і в приватному порядку.

– У глибині душі ми знаємо, що, якби він міг, він би відреагував, привертаючи увагу всього світу та встановлюючи зв’язок із тими, хто також бореться з цією виснажливою хворобою. Наша сім’я – лише одна сім’я, в якій є близька людина, яка страждає від ЛВС. Ми закликаємо інших, які зіткнулися з цим, шукати інформацію та підтримку, – наголосили рідні актори.

Йдеться про захворювання, яке зачіпає структуру особистості пацієнта, його поведінку та мовні функції. Абстрактне мислення та увага у хворого втрачаються, а реакції у відповідь мають дезорганізований характер. Двигуни, як правило, також збережені. Найчастіше пацієнти мають труднощі щодо послідовності виконання завдань.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни