У Бразилії розпочали прощання з легендою футболу Пеле – Новини України

У Бразилії розпочали прощання з легендою футболу Пеле - Новини України

Фото: REUTERS

У Бразилії відбувається прощання з легендарним футболістом Пеле. Церемонія розпочалася на стадіоні футбольного клубу “Сантос”, у якому грав померлий спортсмен. Про це повідомляє “CNN”.

Як пише видання, на стадіоні Урбано Калдейра зранку почали збиратися люди, щоб попрощатися з “королем футболу”. На території стадіону, який розрахований на 16 тисяч місць, розміщено кілька банерів, на одному з них – напис “Хай живе король!”.

За даними журналістів, на церемонії прощання були присутні відомі бразильці, футболісти Ромаріо та Неймар-молодший, представники клубів “Реал Мадрид” та “Сан-Паулу”, а також президент ФІФА Джанні Інфантіно.

– Ми попросили усі футбольні асоціації світу хвилиною мовчання перед кожною грою, а також попросимо їх, 211 країн, назвати стадіон ім’ям Пеле. Майбутні покоління мають знати та пам’ятати, ким був Пеле, – сказав президент ФІФА.

82-річний Пеле помер 29 грудня. Причина смерті – рак, з яким футболіст боровся з 2021 року. Поховають короля футболу на вертикальному цвинтарі Memorial Necropole Ecumenica, де задовго до смерті футболіст отримав місце. Влада Бразилії оголосила в країні триденну жалобу Пеле.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни