У Бовшеві відкрили меморіальну дошку легендарному бійцю Дмитру Коцюбайлу “Да Вінчі”

У селі Бовшів Івано-Франківського району на стінах гімназії відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Дмитру Коцюбайлу “Да Вінчі”. 22 Квітня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 124 Слава Герою України! Вічна пам’ять! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це на Facebook-сторінці написав заступник начальниці Івано-Франківськоїобласної військової адміністрації Віталій Ільчишин, інформують “Вікна”.

Посадовець вручив родині загиблого Дмитра Коцюбайла найвищу нагороду області — медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».

Дмитро Коцюбайло народився у 1995 році в Івано-Франківській області, був активним учасником Революції Гідності. Пішов на фронт у 2014 році добровольцем, коли йому було 18 років.

Він був командиром взводу, а з 2015 року — роти добровольців. У 2014 році отримав важке поранення в Пісках Донецької области, проте після одужання повернувся на фронт.

У 2016 році його призначили командиром 1-шої окремої штурмової роти “Вовки Да Вінчі”. Дмитро здобув звання Героя України у 2021-му році, з 2017-го — “Народний герой”.

Минулого літа вже 27-річний Да Вінчі став військовослужбовцем Збройних сил України, отримавши первинне звання — молодший лейтенант.

Російське вторгнення Коцюбайло і його добровольчий підрозділ зустріли на Донбасі. Усередині лютого рота “Да Вінчі” воювала поблизу Щастя.

Пізніше його підрозділ перемістився на Криворізький напрямок, потім — на Харківщину і після цього — на Луганщину і Донеччину. Він брав активну участь у деокупації Харківської області.

Легендарний військовий Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня у бою під Бахмутом.

Слава Герою України! Вічна пам’ять!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни