У бою за Україну загинули Любомир Карп’юк та Микола Гринів

30 Листопада, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 3671 Ілюстроване фото. Бійці з Прикарпаття загинули на Донецькому та Луганському напрямках. Вічна слава Героям!

Трагічна звістка зі східних рубежів нашої країни до Печеніжинської громади. Захищаючи Україну та весь народ загинув житель села Княждвір Любомир Карп’юк.

Ворог позбавив життя нашого Героя біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області. До повномасштабного вторгнення Любомир не був військовим, проте з гідністю виконав свій обов’язок і добровільно пішов захищати рідну країну. Ще зовсім молодий батько, чоловік, син, брат.

Йому тільки 31 рік, на жаль, назавжди.

“Неодмінно всі українські землі будуть звільнені. Ми неодмінно прийдемо до перемоги заради Любомира та всіх, хто віддав життя за Україну”, — йдеться в співчутті від імені Печеніжинської громади.

Про час і місце зустрічі та прощання з Героєм обіцяють повідомити згодом.

Страшна звістка сколихнула і Старобогородчанську громаду! На полі бою, захищаючи рідну землю, біля населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області, 27 листопада загинув житель села Лесівка Микола Гринів, 1984 року народження.

Під час бою військовий з Прикарпаття отримав поранення, не сумісні з життям. Без батька залишилися троє дітей.

В перші дні війни Микола повернувся із-за кордону, щоб стати на захист Батьківщини.

“Всією громадою співчуваємо дружині, дітям, матері, всій родині. Невимовний біль, жаль і сум… Хай Господь прийме його душу і дасть сил рідним та близьким пережити горе”, — йдеться в повідомленні голови Старобогородчанської територіальної громади Володимира Петришина.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни