У Бородянці встановили скульптуру “Дівчинка під сонцем” до річниці деокупації Київщини

Натхненням стало документальне фото, зроблене рік тому у Бородянці: маленька дівчинка гойдається, а позаду неї — обгорілий будинок, де ще до вторгнення жило близько 150 людей. Після влучення в будинок авіаційної бомби, яку скинув російський літак, 24 з них загинули. 03 Квітня, 2023, 13:30 Україна Переглядів: 177 «Дівчинка під сонцем» — це дитячий силует, що злітає до неба на фоні зруйнованих авіабомбою багатоповерхівок. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм На головній площі селища Бородянка, що на Київщині, у неділю відкрили скульптуру «Дівчинка під сонцем», яка уособлює перемогу життя над руйнуваннями, пише “Укрінформ”.

На заході були присутні заступник голови Офісу Президента України Олексій Кулеба, посол США Бріджит Брінк, т.в.о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко, скульптор Євген Примаченко, засновник та креативний директор агенції Віктор Шкурба, в.о. Бородянського селищного голови Георгій Єрко.

Скульптура «Дівчинка під сонцем» — це дитячий силует, що злітає до неба під сонячними променями на фоні зруйнованих російською авіабомбою багатоповерхівок. Натхненням стало документальне фото, зроблене рік тому у Бородянці: маленька дівчинка гойдається, а позаду неї — обгорілий будинок, де ще до вторгнення жило близько 150 людей. Після влучення в будинок авіаційної бомби, яку скинув російський літак, 24 з них загинули.

Робота над скульптурою тривала близько місяця. Вона зроблена переважно зі сталі, також є жовті вставки з пластику.

«У скульптурі ми хотіли підкреслити, що майбутнє є, і ми рухаємось до нього, рухаємось до життя. Перемагаємо життям смерть. Я сподіваюсь, що ця скульптура покладе початок відновленню міста та відновленню країни в цілому», — сказав автор скульптури.

Наразі Бородянська територіальна громада планує побудувати на місці зруйнованих нові багатоквартирні будинки. Також в межах загальної відбудови відбуватиметься реконструкція центральної площі імені Тараса Шевченка, зокрема, заплановано спорудження окремої музейної експозиції робіт Бенксі, реставрацію монумента Великого Кобзаря та інші роботи.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни