У благодійному фонді “Крила підтримки” показали камерну виставу “Все буде Україна”

У благодійному фонді «Крила підтримки» за участі театру «Легенда» відбулася вистава «Все буде Україна». Автором постановки є режисер Леся Піцик. 26 Вересня, 2022, 14:00 Калуш Переглядів: 69 Під час благодійної вистави було зібрано 2275 грн.

Присутні були вражені дійством,пише у соцмережі БФ «Крила підтримки», інформують «Вікна»

«Ми всі до сих пір під неймовірними враженнями.Було все: сльози, переживання, сміх, гордість за наших українських воєнних та всіх українців. Разом прожили всі емоції, які передали актори на імпровізованій сцені. Зворушливо, емоційно та так невимушено ви ще раз показали те, що ми, Українці – сильні,  незламні та непокірні люди»Висловлюємо Подяку режисеру Лесі Піцак і усім талановитим акторам, усім, хто причетний до даного дійства. Низький вам Поклін та Подяка»

Під час благодійної вистави було зібрано 2275 грн.

Нагадуємо, поетична вистава “Все буде Україна” — камерного типу, тобто її можна підлаштувати під будь-яку сцену, додала Леся Піцик. Допомагав у постановці військовослужбовець Дмитро Равх

Перша частина має назву “А ти сій квіти”. Це поезії відомих і маловідомих поетів народжені війною. У кожному вірші свій неповторний образ, але загальний образ — Україна.

Друга частина — “Сміємося, отже не здаємося”. Це цікаві епізоди з реальності. Одним з найяскравіших персонажів — 78-річний дідусь з Баштанки, який “коктейлем Молотова” підпалив ворожий “Град”.

Третя частина — живі історії з життя — про мужніх чоловіків, жінок, немовлят, народжених у бомбосховищах.

Закінчується вистава патріотичною піснею “Ой у лузі червона калина”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни