У Бахмуті ЗСУ зіткнулися з іншою війною, ніж бачили раніше – Новини України

У Бахмуті ЗСУ зіткнулися з іншою війною, ніж бачили раніше - Новини України

Фото: t.me/militarymediacenter

У Бахмуті ЗСУ зіткнулися з війною дещо іншого характеру, ніж бачили раніше. Про це заявив командир окремої бригади Сил Територіальної оборони полковник Дмитро Заворотнюк.

– Росіяни атакують переважно малими групами по 5-6 людей, котрі під прикриттям артилерії намагаються проникнути в наші бойові порядки та вступити в контактні стрілецькі бої, – навів слова Заворотнюка телеграм-канал Military Media Center.

За словами полковника, ЗСУ відповідають тим же і тут ключовим є рівень бойової підготовки, злагодженість підрозділу та мотивація особового складу. Підрозділи бригади виконують бойові завдання, як у самому Бахмуті, так і біля нього.

Дмитро Заворотнюк висловився за подальшу оборону міста. За його словами, там ЗСУ стримують та “перемелюють” значні сили російських загарбників. У випадку відступу ЗСУ, росіяни будуть кинуті на інші напрямки і продовжать наступ на українські міста.

18 квітня у пресслужбі ЗСУ повідомили, що в Бахмутуі тривають “криваві вуличні бої”, оборонці 93-ї бригади Холодний Яр спільно з іншими підрозділами не пропускають окупаційні війська далі у бік Часового Яру і Костянтинівки.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни