Виготовляв амфетамін з метою збуту: калушанина засудили на 6 років – Новини Галича

6 років та 1 місяць позбавлення волі із конфіскацією майна – таке покарання отримав калушанин за виготовлення амфетаміну.

Під час розгляду справи суд встановив, що обвинувачений, спільно з невстановленими досудовим розслідуванням особами, організували та утримували гаражне приміщення, пише “Галицький кореспондент”.

Там вони розмістили обладнання, завдяки якому по відомій їм технології, виготовляли психотропну речовину – амфетамін, з метою подальшого збуту.

“У ході проведення обшуку у гаражному приміщенні, виявили та вилучили вісім полімерних мішків з порошкоподібною кристалічною речовиною, яка згідно з висновком експерта є фенілнітропропеном, загальною масою 76 177 грама; полімерну упаковку в якій згідно висновку експерта виявили фенілнітропропен, загальною масою 883,2182 грама”, – йдеться в матеріалах.

Проводячи обшук поліцейські виявили триста шістнадцять предметів, які згідно з висновком експерта є придатними для стрільби боєприпасами до нарізної вогнепальної зброї.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях визнав та пояснив, що ще в лютому 2017 на відрізку дороги між с. Боднарів та с. Вістова Калуського району побачив біля естакади пакет зі зброєю, який забрав собі та зберігав до 2019 без передбаченого законом дозволу.

Також, будучи у скрутному матеріальному становищі, він вирішив виготовляти амфетамін, а тому з цією метою придбав необхідне обладнання, яке облаштував в гаражному приміщенні в місті Калуш та яке зберігав та використовував для виготовлення амфетаміну.

“Обвинувачений підтвердив, що придбав 350 таблеток “SUBUTEX” та амфетамін, які зберігав та перевозив в автомобілі з метою подальшого продажу та не заперечив, що на початку 2020 придбав рослини конопель, які зберігав з метою збуту в орендованому ним гаражі. У вчиненому розкаюється, просив суворо його не карати та врахувати всі обставини вчинення ним вказаних кримінальних правопорушень”, – йдеться в дописі.

У результаті, суд призначив покарання обвинуваченому у виді позбавлення волі на строк 6 років 1 місяць з конфіскацією майна.
Одночасно стягнув з нього на користь держави 44 922, 36 грн. процесуальних витрат за проведення судових експертиз.

До теми: Перевозив наркотиків на 10 млн гривень: на Прикарпатті до 9 років ув’язнення засудили жителя Миколаєва

фото ілюстративне

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни