Видалення зуба мудрості в Києві: чому, як і де

Зуби мудрості приносять чимало дискомфорту з початку прорізування і до необхідності їх видаляти. При цьому, показань для їх видалення завжди достатньо, а про те, як і де здійснити екстракцію – знають далеко не всі пацієнти. Час виправити це.

Якщо настав час прощатися з «вісімкою», причини для цього завжди індивідуальні. Розташування в щелепі, ступінь руйнування зуба, характер болю – все це може впливати на терміни та складність видалення. Про те, як саме воно відбувається, і в яку клініку краще записатися на видалення зуба мудрості в Києві, розповість наша стаття.

Чому доводиться видаляти зуби мудрості

Ви – щасливчик, якщо ваші «вісімки» прорізалися за кілька тижнів, і показалися над яснами до 25 років. Іноді вони здатні мучити людину до 40 років, але так і не з’явитися. З іншого боку, зуби мудрості, що прорізалися, досить швидко починають руйнуватися через утруднену гігієну, а часто – і несвоєчасне лікування. У будь-якому випадку, причин для видалення зубів мудрості завжди достатньо:

  • карієс, який може вразити зуб мудрості ще до прорізування або через недостатню гігієну;
  • кіста як результат розмноження бактерій: вона часто з’являється у м’яких тканинах саме біля третього моляра;
  • травмування слизової оболонки та язика через зміщення зубів мудрості;
  • погіршення прикусу та виникнення скупченості зубів через прорізування «вісімки»;
  • періодонтит – запалення навколозубних тканин;
  • перикоронарит – запалення в зубному каптурі, яке часто спостерігається при довготривалому прорізуванні зуба мудрості;
  • ретенція – безуспішне прорізування зуба, що викликає дискомфорт, шкодить кореням сусідніх одиниць, але продовжує залишатися під яснами.

Звичайно, якщо зуб здоровий, підлягає пломбуванню й не травмує сусідні одиниці, його так само, як і інші, варто зберігати якомога довше. Однак, за наявності серйозніших проблем за ним не варто сумувати, адже «вісімки» навіть не вимагають заміщення коронками.

Як видаляють зуби мудрості

Залежно від складності випадку, операція може бути простою, складною або атиповою:

  • Проста виконується з тим же набором інструментів і за той самий обсяг часу, що й у разі інших зубів: потрібні анестетик, щипці та 20-30 хвилин.
  • Складна може вимагати розсвердлювання та видалення «вісімки» частинами, і тому може зайняти більше часу.
  • Атипова – коли йдеться про неправильно розташований (дистопований) або ретинований зуб. У цьому випадку може знадобитися розрізання ясен скальпелем та накладання швів.

Операція може проходити як під місцевою анестезією, так і в медикаментозному сні, і навіть під наркозом: за показаннями та за вибором самого пацієнта.

Де видалити зуб мудрості в Києві

Щоб видалення пройшло не тільки успішно та безпечно, а й без зайвих тривог, важливо обрати клініку та фахівця, якому ви будете готові довіритися. Добре, якщо вам уже порекомендували надійного хірурга-стоматолога близькі друзі або знайомі. Якщо ні – варто вибирати клініку не тільки за близькістю до дому або за прайсом, а й за незалежними відгуками онлайн. Їх можна знайти як про стоматологію, так і про конкретних фахівців.

Видалити зуб мудрості в Києві ви можете, записавшись до респектабельної клініки Осадчого, і довірившись кваліфікованим фахівцям, які зроблять операцію максимально щадною.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни