Вибори під дулом, “кадировці” мародерять, а чоловікам з окупованих територій вручають повістки, – Генштаб – Новини Галича

Розпочалася двісті тринадцята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на Генштаб Збройних Сил України.

На тимчасово захопленій та окупованій території України окупаційна влада проводить так звані “референдуми”. У зв’язку з низьким відсотком відвідування “виборчих дільниць” працівники “виборчих комісій”, в супроводі озброєних військовослужбовців збройних сил Російської Федерації, ведуть збір підписів місцевих жителів безпосередньо в місцях їх проживання.

Також повідомляють, що в Запорізькій та Херсонській областях чоловікам призовного віку, що відмовились від українського громадянства та отримали паспорти Російської Федерації окупаційна влада розпочала вручення повісток про мобілізацію.

“Військовослужбовці російських окупаційних військ продовжують чинити протиправні дії стосовно цивільного населення та займаються мародерством. Так, за наявною інформацією, в Мелітополі так звані “кадировці” захопили дилерський склад сільськогосподарської техніки та намагаються розпродати майно”, – повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, у Херсонській облраді закликають мешканців області, які лишилися на загарбаних територіях, не заповнювати бюлетені на постановочному “референдумі”.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни