“Втрачений дім”: у Франківську відкрили виставку про історії переселенців (фото) – Новини Галича

В Івано-Франківську презентували виставку та соціальні ролики про проблеми переселенців.

Біль і сльози, реальні історії з життя людей, яких війна змусила покинути свої домівки та шукати безпечні місця для життя – саме про це йшлося сьогодні під час відкриття банерної виставки “Втрачений дім”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Захід відбувся в обласному Художньому музеї за участю внутрішньо переміщених осіб, представників влади та ЗМІ.

“Люди, які переїхали на Прикарпаття, пережили усі жахіття війни: обстріли, втрати своїх рідних, домівок, евакуацію. Тут вони знайшли споріднені душі, адже дуже багато людей прихистили у себе вдома тих, кого війна позбавила найнеобхіднішого. Волонтери, благодійні організації, органи влади спільно роблять усе можливе, щоби забезпечити їх продуктами харчування, одягом, побутовою технікою, а найголовніше – комфортним житлом”, – говорить заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник.

Слід зазначити, що на виставці представлені 22 фоторозповіді, які зібрали у 29 громадах Прикарпаття, де комплексно проживають внутрішньо переміщені особи.

“Кожна з цих історій формує загальну картину про те, що переживають тисячі людей із тих регіонів, де йдуть бойові дії та прилітають ракети”, – зазначила керівниця “Молодої Просвіти” Євгенія Бардяк.

Також у рамках проєкту зняли три соціальні відеоролики, які показують нагальні потреби для внутрішньо переміщених людей.

Виставка експонуватиметься в Івано-Франківському краєзнавчому музеї до 30 вересня.

Нагадаємо, ЗСУ прорвали першу лінію оборони на Херсонщині

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни