Вставна щелепа, одяг священника і газонокосарка: що потрапляло до бюро знахідок столичного метрополітену – Новини України

Вставна щелепа, одяг священника і газонокосарка: що потрапляло до бюро знахідок столичного метрополітену - Новини України

Фото: kyiv.comments.ua

Пасажири київського метро нерідко забувають у вагонах власні речі. Задля цього на станціях працюють бюро знахідок, куди небайдужі приносять знайдене. У Київській міській держадміністрації розповіли, що найчастіше забувають пасажири  вагонах. А також, відтепер бюро знахідок працюватиме і на станції “Дорогожичі”.

– Бюро знахідок метрополітену приймає лише речі. Документи, знайдені на станціях, передають правоохоронцям, тому при їхньому пошуку необхідно звертатися до поліції, – кажуть у КМДА.

Найнесподіваніші речі, що потрапляли до бюро за час його роботи:

колекція старовинних монет та значків; колекція дитячих книжок 1953 року; сімейний фотоальбом із фотографіями початку ХХ століття; газонокосарка; вставна щелепа; валіза з одягом священника; мікрохвильова піч.

Також бюро знахідок столичного метрополітену тепер працює на станції “Дорогожичі”. Графік його роботи: щодня з 08:00 до 17:00; у п’ятницю – із 08:00 до 15:45; субота-неділя – вихідний. Технічна перерва: з 12:00 до 12:45.

У КП “Київський метрополітен” закликають пасажирів бути уважними та не забувати свої речі. У разі знаходження забутих речей на станції – не торкайтесь їх, а повідомляйте про це чергового або працівника поліції. Якщо виявили забуті речі у вагоні поїзда – одразу повідомте машиніста електропоїзда через переговорний пристрій “Пасажир-Машиніст”, що розташований у вагоні.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни