«Все буде Україна!». Калушани показали виставу курсантам Луганського університету

Курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ України імені Едуарда Дідоренка переглянули виставу «Все буде Україна!», яку представив калуський муніципальний театр «Легенда». 08 Листопада, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 83 Це вже п’ятий виступ акторів Народного театру «Легенда» із знаковою постановкою «Все буде Україна»

З першого дня війни заклад освіти евакуювався у Дніпро, а 31 травня переїхав в Івано-Франківськ. Нині вищу освіту в університеті здобуває 260 курсантів. З них переважна більшість — мешканці Луганської та Донецької областей. Переміщення університету на Прикарпаття дало змогу навчатися у ньому й студентам із західних областей, яких на першому курсі 80%, інформують “Вікна”.

Це вже п’ятий виступ акторів народного театру “Легенда” із знаковою постановкою “Все буде Україна!”. Театрали і далі продовжать нести свою місію – вселяти людям впевненість, підтримувати силу духу та віру у якнайшвидшу перемогу.

Перша частина має назву “А ти сій квіти”. Це поезії відомих і маловідомих поетів народжені війною. У кожному вірші свій неповторний образ, але загальний образ — Україна.

Друга частина — “Сміємося, отже не здаємося”. Це цікаві епізоди з реальності. Одним з найяскравіших персонажів — 78-річний дідусь з Баштанки, який “коктейлем Молотова” підпалив ворожий “Град”.

Третя частина — живі історії з життя — про мужніх чоловіків, жінок, немовлят, народжених у бомбосховищах.

“Дякую легендівцям й режисерці Лесі Піцик, хореографічному колективу “Сузір’я”, керівник Ольга Квецко. Подяка народному депутату Олегу Марусяку за допомогу в організації поїздки. Все буде Україна!” — висловив подяку міський голова Андрій Найда.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни