Вручення ключів на ЖК «Парковий» від БК Socium Developer! – Новини Галича

Під час офіційного вручення ключів в ЖК “Парковий” Socium Developer подбав і про соціальну складову. Поміж тим, що компанія вже ощасливила понад 700 сімей новим комфортним та затишним житлом, ми не забуваємо і про допомогу нашим захисникам!

Socium Developer – це соціально-відповідальний бізнес, який піклується про всіх своїх клієнтів й зокрема про тих, хто стояв та стоїть на захисті нашої держами. Саме тому на події ми вручили ключі 21-му учаснику бойових дій!

«Компанія пишається тим, що вони проживають в нашому комплексі. Це люди, котрі незважаючи ні на що в один момент покинули свої домівки й стали на захист нашої з вами України», – кажуть в Socium Developer.

Це люди, котрі кожного дня були під обстрілами, не зважали на погодні умови й робили все для того, щоб зберегти суверенітет своєї держави, адже знали, що воюють за те, аби їх рідні й ми з вами мали мирний дах над головами й щасливо продовжували жити, не знаючи що таке війна!

До слова, у жовтні Socium Developer разом з нашими партнерами Blago Developer у спільному проєкті Comfort park також вручали квартири для захисників та учасників бойових дій.

Також під час вручення ключів, компанія подарувала сертифікат на однокімнатну квартиру сім‘ї, в складі якої є особа з інвалідністю (ДЦП), визначеною комісієї Івано-Франківської міської ради.

«Нагадаємо, що 28 жовтня на відкритті представницького офісу Socium Developer, компанія вручила сертифікат на квартиру сім’ї, в якій є особи з інвалідністю (ДЦП) міському голові Руслану Марцінківу, а той в свою чергу передав на опрацювання в комісію, яка визначала хто найбільш потребує квартиру», – запевняють в компанії.

Сім’я, якій вирішили вручити квартиру, перебуває на квартирному обліку ще з 2005 року в списках першочергової черги. Наразі вони проживають в кімнаті гуртожитку на 3-му поверсі без ліфта, без ванної кімнати та з кухнею загального користування. Звісно, ці умови абсолютно не комфортні для сім’ї, в якій дитина від народження з інвалідністю 1б групи. Але все змінилося!

«Компанія вдячна міській раді за співпрацю, зокрема міському голові Руслану Марцінківу, адже творити добрі речі разом набагато легше!».

До слова, ЖК «Парковий» знаходиться на вулиці Романа Вірастюка, 1. У зв’язку з тим, що вулиця названа в честь Вірастюка, ми запросили на подію брата Романа – Василя Вірастюка, його дружину Ірину та маму.

Ми раді тому, що про Романа пам’ятають, шанують, а також називають його в його честь вулиці. А ще більше раді тому, що один з наших комплексів знаходиться на вулиці його імені.

  • Категорії: Бізнес, Рекомендовані

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни