“Вони знущаються і б’ють наших жінок”, – Верещук про полон – Новини Галича

Віцепрем’єрка та міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук дала інтерв’ю для ВВС, повідомляє “Галицький кореспондент”.

В одному із запитань вона розповіла про полонених.

Так, за словами Верещук і полоні загалом 2,5 тисячі українців. Люди залишаються в полоні, і найгірше – там залишаються цивільні. Вже декілька обмінів поспіль цивільних не відпускають.

“Треба ставити питання руба і вимагати відпускати цивільних. Цивільні мають бути повернені, а не обмінені. І серед них є дуже багато жінок”, – акцентувала вона.

Жінок в полоні залишилося чимало.

“Якщо врахувати, що з “Азовсталі” вийшла 131 жінка, то уявіть собі, скільки жінок у неволі. Повернули лише декілька. Жінок треба визволяти, з ними поводять себе страшно. Вони знущаються, вони б’ють наших жінок, вони тортурують наших жінок. Світ не має мовчки дивитися і спостерігати, коли вбивають наших жінок в тюрмі”, – додала Верещук.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, в “Азові” розповіли про стан звільнених з полону захисників.

  •  

     

    Також читайте: в рамках обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 215 українських захисників, серед них 10 іноземців. Росії повернули кума Путіна Віктора Медведчука і 55 російських окупантів.

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни