Вони не на курорті: дружина “Редіса” розповіла, як живуть командири “Азова” в Туреччині – Новини Галича

Засновниця Асоціації сімей захисників “Азовсталі” Катерина Прокопенко, дружина бійця “Редіса”, розповіла, що командири “Азову” в Туреччині живуть у закритому об’єкті, але мають доступ до інформації.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Укрінформу“

Нагадаємо, наразі п’ятеро командирів “Азова” перебувають в Туреччині під особистими гарантіями захисту і безпеки Ердогана.

“Вони перебувають у безпечному місці, тому, на щастя, землетруси їх не торкнулися. Я зараз живу в ситуації, коли мені жінки полонених просто можуть писати, навіть погрожувати, мовляв, “твій чоловік – на курорті”. Це неправда. Вони на закритому режимному об’єкті. Навіть ми не знаємо де конкретно. Вони не на курорті і не на морі. У них є певний режим, регламентовані дзвінки, розклад. Вони не зазнають тортур, як в Росії, але, тим не менше, вони не повністю на свободі. Ми всі розуміємо, що, якби вони залишилися в полоні довше в тих умовах, то сталися б невідворотні процеси з їхнім станом”, – пояснила Катерина Прокопенко.

Вона також додала, що бійці мають доступ до інформації, вони в курсі усього, що робиться в Україні.

Разом із тим жінка розповіла, що керівники “Азову” відмовилися від того, щоб їх відвідували рідні, назвавши це “чоловічою військовою солідарністю” – вони хочуть морально бути на рівні зі своїм рядовим складом.

Читайте також: Донечка народилася під час війни: як батько шести дітей воює в франківській 102 бригаді

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни