Волонтери з Городенки створюють маневрові багі для ЗСУ

Анатолій Шевчук із Городенки разом із однодумцями продовжує створювати для захисників на передову маневрені багі. 13 Травня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 177 Такі багі вкрай потрібні нашим воїнам. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Цього разу таку машину замовив волонтер із Бурштина Ігор Харів, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Галицький кореспондент”.

«Звернувся воїн з Бурштинської громади й замовив багі для підвезення боєприпасів на нульові позиції. Оскільки на таке авто гроші збирали вперше, відчулася деяка пересторога до цього збору. Але дякуючи нашим невтомним людям, які довіряють нам, машина готова до виконання поставлених завдань. Перед відправленням на фронт плануємо її завести до Бурштина на центральну площу, щоб мешканці мали змогу глянути на що пішли гроші. Такі багі вкрай потрібні нашим воїнам. Вони легко маневрують по бездоріжжі та болотяній місцевості, тому попит на них зростає», – розповідає Ігор Харів.

Це друга машина, яку створив Анатолій Шевчук. Першу подарував спецпризначенцям на фронт. Третю, за словами Анатолія, також спрезентують, а четверту – продадуть. Робота над ними уже триває.

«В мене мета – допомагати ЗСУ. Усі ж працюємо на Перемогу. Хочу налагодити серійне виробництво багі для нашої армії, але для цього потрібні неабиякі кошти й не лише на запчастини для машин (ціна багі – 6500 дол.), а й на дороговартісні спецінструменти для швидкого серійного виробництва. Тому щиро вдячний усім, хто фінансово підтримує нас, і моїй команді, яка допомагає створювати такі багі. Об’єднавшись – ми непереможна нація», – наголошує Анатолій Шевчук. 

Допомогти проєкту «Народне багі»:

4149439317138893 Приватбанк (Анатолій Шевчук)

Допомогти волонтеру Ігорю Харіву для допомоги захисникам:

4731219640660282 Приватбанк (Ігор Харів)

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни