Волонтери прославляли Сина Божого і колядували про бійців із Калуша

Калуські волонтери з громадської організації “Чисті серця Калуш” на благодійній коляді зібрали майже 38 тис. гривень. 10 Січня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 393 Калуські волонтери з ГО “Чисті серця “на благодійній коляді зібрали майже 38 тис. гривень

Гучна колядка, Вифлеємська зоря, три царі, чарівні бойківчанки та багато щасливих облич, які посміхаються назустріч Перемозі, — таким було особливе Різдво від “Чистих сердець”, інформують “Вікна”.

Волонтери у колядках і віншуваннях не лише прославляють маленького новонародженого Сина Божого, який вже 320 днів боронить нашу Україну, а й розповідають про відважних калуських воїнів, які боронять Бахмут, Запоріжжя, Миколаїв. Волонтери розповідають про матерів і дружин, які виплакали очі від болю. Волонтери розповідають про родини, які змушені через війну залишити свої домівки й втекти від московських іродів.

На благодійній коляді волонтери зібрали майже 38 тис. гривень. Кошти спрямують на закупівлю засобів медичного призначення, які відправлять жителям деокупованих територій та в зону бойових дій.

Там люди дуже розраховують на нашу допомогу. Також ми показали гостям нашого міста наші традиції. Дякуємо кожному, хто долучився до нашої коляди. Дякуємо всім, хто пожертвував кошти на добру справу”, — кажуть волонтери.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни