Володимир Зеленський вручив «Золоту Зірку» родині Героя України Степана Тарабалки з Коломиї

Майор здійснив самостійний пошук та вступив у дальній ракетний бій з винищувачами противника. Своїми рішучими діями Герой не допустив виходу ворога у район Житомира, що дало змогу запобігти завданню авіаційного удару з боку противника. 07 Грудня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 284 Нещодавно мама Героя відкрила в Коломиї реабілітаційний центр “Тепло крилатої душі”

З нагоди дня Збройних Сил України Президент України Володимир Зеленський вручив «Золоту Зірку» родині Героя України майора Степана Тарабалки, який загинув 13 березня у повітряному бою під час відбиття масованого авіаційного удару, повідомляють “Вікна” з посиланням на голову Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Майор здійснив самостійний пошук та вступив у дальній ракетний бій з винищувачами противника. Своїми рішучими діями Герой не допустив виходу ворога у район Житомира, що дало змогу запобігти завданню авіаційного удару з боку противника.

Нещодавно мама Героя відкрила в Коломиї реабілітаційний центр “Тепло крилатої душі”. Центр створений для тих, хто пройшов пекло фронту та їхніх рідних.

Крім того, Володимир Зеленський вручив відзнаку Президента України «За мужність та відвагу» 15-му окремому гірсько-штурмовому батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, в якій служать прикарпатські бійці.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни