Володимир Зеленський вітає Джо Байдена в Києві. Оновлено

Президент США Джозеф Байден в ці хвилини перебуває з офіційним візитом у Києві. 20 Лютого, 2023, 12:23 Україна Переглядів: 517 Візит Джо Байдена в Україну вже називають історичним Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Інформацію підтвердив Президент України Володимир Зеленський:

«President Joe Biden, вітаю в Києві! Ваш візит — це надзвичайно важливий прояв підтримки для всіх українців», — привітав президента США Володимир Зеленський.

Візит очільника США не анонсували. Відомо, що Джо Байден віддав шану пам’яті загиблих захисників України.

Востаннє президент США відвідував Україну ще в 2008 році — це був Джордж Буш-молодший.

Президент США Джо Байден у Києві має намір оголосити про надання Україні артилерійських боєприпасів, протитанкових систем і радарів повітряного спостереження, йдеться на сайті Білого дому, інформує УП.

“Сьогодні, коли світ готується відзначити першу річницю брутального вторгнення Росії в Україну, я перебуваю в Києві, щоб зустрітися з президентом Зеленським і підтвердити нашу непохитну і незмінну відданість демократії, суверенітету і територіальній цілісності України.

Коли Путін розпочав своє вторгнення майже рік тому, він думав, що Україна слабка, а Захід розділений. Він думав, що зможе пересилити нас. Але він глибоко помилявся.

Сьогодні в Києві я зустрічаюся з президентом Зеленським і його командою для розширеного обговорення нашої підтримки України. Я оголошу про чергову поставку критично важливого обладнання, в тому числі артилерійських боєприпасів, протитанкових систем і радарів повітряного спостереження, які допоможуть захистити український народ від повітряних бомбардувань”.

Байден також повідомив, що пізніше цього тижня США оголосять про додаткові санкції проти еліт і компаній, які намагаються підтримувати російську військову машину.

Президент США також зазначив, що з нетерпінням чекає на поїздку до Польщі, щоб зустрітися з президентом Анджеєм Дудою і лідерами союзників на східному фланзі, а також виступити з промовою про те, як Сполучені Штати продовжуватимуть згуртовувати світ на підтримку народу України і основних цінностей прав людини і гідності, закріплених у Статуті ООН.

Раніше йшлося, що 80-річна калушанка Розалія Боднарчук вишила рушники для Джо Байдена.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни