Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Швеції – Новини України

Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Швеції - Новини України

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Швеції. Глава держави проведе низку важливих зустрічей. Про це глава держави написав у Telegram.

Президент прибув до Швеції разом з першою леді України. Зеленський проведе зустрічі з премʼєр-міністром Ульфом Крістерссоном, королем Карлом XVI та королевою Сільвією, спікером Андреасом Норленом та головами парламентських партій.

– Широкі українсько-шведські переговори. Особисто подякую Швеції за підтримку нашої боротьби за свободу й незалежність, – зазначив президент.

Глава держави наголосив, що першочерговим завданням поїздки стане посилення українських воїнів на землі та в небі, розвиток двосторонньої співпраці, зокрема в оборонно-промисловому комплексі, європейська інтеграція України та спільна безпека у євроатлантичному просторі.

– Наша повна підтримка Швеції на шляху до НАТО. Впевнені, що разом гарантуємо надійний мир в усьому балто-чорноморсько-азовському регіоні”, – додав Зеленський.

Швеція із перших днів повномасштабного вторгнення підтримує Україну. Так, ще навесні влада Швеції ухвалила рішення про передачу Україні самохідних артилерійських установок Archer у кількості 8 одиниць. Також Швеція навчатиме українських військових використовувати установки, а поблизу нашої країни буде створено логістичний хаб для обслуговування та ремонту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни