Воїни ЗСУ: Ну що, котики, Ямпіль наш – Новини України

Воїни ЗСУ: Ну що, котики, Ямпіль наш - Новини України

Фото: кадр з t.me/vmolnia/38124

Вдень 30 вересня українські захисники почали публікувати в соцмережах відео з Ямпіля, що в Донецькій області.

– Ну що, котики, Ямпіль наш, – наголосив один із військових у короткому ролику, опублікованому радником голови МВД Антоном Геращенко.

Офіційного підтвердження інформації про вибиття російських загарбників немає. Але вдень 30 вересня керівник Офісу президента Андрій Єрмак опублікував загадкове  повідомлення: «ЗСУ-експрес». 

Також напередодні Інститут вивчення війни (ISW) у своєму звіті повідомляв, що ЗСУ майже завершили оточення російського угрупування в Лимані на Донбасі та відрізали ворога від лінії зв’язку в районі Дробишеве.

– ЗСУ могли прорвати ворожу оборону в районі Ставків, за 10 км на північ від Лиману, та перерізати дорогу Торське-Дробишеве, яка є останнім шляхом постачання та виїзду для військ РФ, які підтримують лінію на захід від Лиману. Разом з тим РФ стикається з проблемами з відступом у бік Сватово, де українські бійці обмежили ворогу ділянку фронту. Також тривають контрнаступальні українські операції вздовж річки Оскіл, на північному сході Харківської області, – наголошували експерти.

Аналітики додали, що головною ціллю ЗСУ тут залишається прорив до кордону з Луганською областю.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни