Воїни 67 ОМБр просять допомогти з транспортом

Воїни 67 ОМБр просять допомогти з транспортом

Фото: 67 ОМБр Батальйон брав активну участь у боях у Харківській та Херсонській областях

Мікроавтобус, який допомагав виконувати бойові завдання, було знищено під час ворожого обстрілу.

До редакції Корреспондент.net звернулися бійці 2-го батальону 67 окремої механізованої бригади ЗСУ, які зараз захищають Україну на сході, з проханням про допомогу. Підрозділу необхідний новий транспорт, оскільки мікроавтобус, який допомагав виконувати бойові завдання, було знищено під час ворожого обстрілу.

“Ми, бійці 2-го батальйону 67 окремої механізованої бригади ЗСУ, звертаємося до Корреспондет.net з проханням допомогти зібрати кошти на автомобіль. Наш батальйон приймав активну участь в боях на Харківщині та Херсонщині, зараз ми передислоковані під Бахмут. На війні техніка виходить з ладу швидко, що й трапилося з нашим вантажним мікроавтобусом. Він попав під обстріл і зараз непридатний для експлуатації. Для ефективного виконання наших задач потребуємо нове авто. Просимо допомогти зібрати нам 500 000 грн на покупку нового вантажного мікроавтобуса”, – написали вони.

Кореспондент.net просить усіх небайдужих взяти активну участь у збиранні необхідної суми і, таким чином, допомогти нашій армії у звільненні України від окупантів.

Монобанка

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни