Вночі РФ атакувала Україну 14-ма дронами Shahed – Новини України

Вночі РФ атакувала Україну 14-ма дронами Shahed - Новини України

Фото: кадр з youtube.com/watch?v=BjwG8cpLSmQ

В ніч на 27 лютого Україна пережила чергову атаку дронами. РФ направила на сплячих людей 14 БПЛА, повідомив Генштаб ЗСУ.

– З 23.00 і до ранку, російські окупанти застосували по території України 14 БпЛА типу “Shahed”. Попередньо, 11 цих дронів збили українські захисники, – наголосили в Генштабі.

При цьому в повітряному просторі навколо Києва було збито 9 БПЛА. Як повідомили в Київській міській військовій адміністрації, атака дронів фактично здійснювалася двома хвилями, максимально розтягнутими за часом. Таким чином противник намагався виснажити нашу ППО. Тому остання нічна повітряна тривога в Києві тривала довгих 5 з половиною годин.

За попередніми даними обійшлося без жертв та влучань в об’єкти інфраструктури. Дякуємо силам нашої протиповітряної оборони! Вірте в ЗСУ!», – Сергій Попко, начальник КМВА.

Крім того, по Запоріжжю РФ гатила з ракет С-300. Є два влучання в нежилий об’єкт. За даними місцевої влади, постраждалих немає.

Крім Запоріжжя, ворог вночі атакував Київщину, Хмельницький та Чернігівщину. В останньому регіоні є три прильоти. В інших всі дрони були збиті силами ППО. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни