Внаслідок поранень помер військовий з Прикарпаття Іван Горин

Не кожному з українських воїнів судилося подолати важкий, зрошений кров’ю, шлях до Перемоги. Війна забирає здоров’я, а когось … назавжди вписує у наших пам’яті й серцях. 28 Березня, 2023, 16:25 Прикарпаття Переглядів: 996 Вічна пам’ять Герою України! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це на Facebook-сторінці написала Рогатинська громада, інформують “Вікна”.

Таку тернисту дорогу долав і наш земляк – Іван Федорович Горин із с.Обельниця. Пройшовши фронт, складне поранення 6 червня 2022 року на Донеччині, 16 складних операцій… він продовжував боротьбу, щоправда, цього разу вже за своє Життя.

Знову смуток і біль. Знову тужлива “Пливе кача…” над містом, а церковні дзвони холодять душу, як зима, що повернулася в Опільський край зі сумною звісткою.

Сьогодні, 28 березня, Рогатинська громада, стоячи на колінах, живим коридором проведе в останню дорогу Захисника – Івана Горина.

15 липня, він святкував би своїх 52 … Але доля мала інші плани.

Що таке війна з росією та які жахливі наслідки вона несе із собою старшина знав не зі слів. З 21 травня 2020 року підписав контракт, брав безпосередню участь в Операції Об’єднаних Сил на території східних областей. Залишився вірним своєму обов’язку й у дні повномасштабного вторгнення. Захищав Україну у найгарячіших точках фронту.

Іван Горин народився у селі Обельниця 15 липня 1971 р. Навчався у Конюшківській ЗОШ. Відтак здобув освіту в Івано-Франківському СПТУ №13. У мирний час, з жовтня 1995 року, працював на Бурштинській ТЕС. У 1992 році з дружиною Олександрою створили сім’ю. Разом виховали дочку Іванну.

У лавах ЗСУ служив у 14-ій окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого (м. Володимир-Волинський). Під час боїв на Донецькому напрямку отримав поранення. Певний час перебував на лікуванні в Луцьку. Після тяжких 16 операцій— його серце перестало битися у лікарняній палаті 25 березня 2023 року.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни