Владлена Татарського поховали у Москві – Новини України

Владлена Татарського поховали у Москві - Новини України

Фото: t.me/Crexcrexcrex

Російського пропагандиста Владлена Татарського поховали на Троєкурівському цвинтарі в Москві майже через тиждень після вибуху в Санкт-Петербурзі. Російське пропагандистське агентство ТАСС нарахувало на прощанні з уродженцем Макіївки Максимом Фоміним, який сидів за пограбування банку в українській в’язниці, “близько тисячі людей”.

На цвинтар, серед інших, прибули засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин, а також керівник фракції ЛДПР у Держдумі Леонід Слуцький. Журналіст Олександр Чорних повідомив у своєму телеграм-каналі, що Татарського поховали з військовими почестями – оркестром та триразовим рушничним залпом. Священик у молитві поминав його як «убитого воїна Максима». Сім’ю “військора” супроводжувала озброєна держохорона. Щоб потрапити на прощання, потрібно було пройти через рамки та огляд поліцейських. Татарського ховали у закритій труні.

Владлен Татарський помер внаслідок вибуху ввечері 2 квітня. У закладі на Університетській набережній вибухнула статуетка, яку принесла на “творчий вечір” Татарського дівчина на ім’я Дар’я Трепова. Після затримання вона заявила, що не знала про вміст “подарунка”, який її попросили принести. Російські силовики заявили, що Трепова симпатизує російському опозиціонеру Олексію Навальному. Прихильники політика спростували свою причетність до вбивства.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни