Влада спитає калушан, чи потрібен Хрест на Пагорбі слави

У соціальних мережах активно обговорюють доцільність встановлення Хреста на Пагорбі слави у Калуші.

28 Січня,
2022,
14:00
Калуш

Переглядів: 676


За ва тижні у Калуші мають вирішити, як провести опитування

Зокрема, чимало людей оцінюють такий проєкт негативно. Відтак міський голова Андрій Найда дав доручення відділу соціальної політики вивчити думку громадськості.

Про це йшлося 28 січня на оперативній нараді у міськвиконкомі. Зокрема, очільник Калуської громади запропонував провести голосування через офіційний сайт міської ради та застосувати інші методи, інформують “Вікна”.

«Обов’язково має бути написана позиція координаційної ради. Будемо мати результати, щоб чітко зрозуміти, що ми робимо. Термін — два тижні», — сказав Андрій Найда.

Нагадаємо, 24 січня у Калуші відбулось засідання організаційного комітету щодо всебічного сприяння та надання допомоги у встановленні пам’ятників, меморіальних дощок та інших пам’ятних знаків у Калуській міській територіальній громаді. Зокрема, йшлося встановлення Хреста на пагорбі Слави: його мають намір поставити на місці шпиля. Ініціатором є координаційна рада політичних партій і громадських організацій демократичного спрямування Калущини, яка пропонувала встановити Хрест висотою 30 метрів. Було розроблено п’ять варіантів Хреста, із яких організаційний комітет обрав один. Він передбачає встановлення Хреста висотою до 20-ти метрів (це висота п’ятиповерхового будинку), матеріал — залізобетон.

Під час опитування мабуть доцільно довести мешканцям не лише позицію координаційної ради, але й, принаймні. орієнтовну суму видатків з бюджету Калуської громади на реалізацію ідеї.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни