Влада попросила жителів Херсона евакуюватися – Новини України

Влада попросила жителів Херсона евакуюватися - Новини України

Фото: t.me/khersonskaODA

Херсонська ОВА рекомендувала жителям Херсона та інших звільнених населених пунктів на правобережній Херсонщині евакуюватися. Про це 13 листопада йдеться у телеграм-каналі глави Херcонської ОВА Ярослава Янушевича.

– Шановні жителі Херсона та звільнених населених пунктів області! На правобережній Херсонщині залишається висока ймовірність ворожих обстрілів. Російська армія, коли тікає, від безвиході починає воювати з мирними людьми. Ми це неодноразово бачили в багатьох звільнених населених пунктах. 

Також підлі вороги перед втечею завдали серйозних руйнувань нашій критичній інфраструктурі, що забезпечує електро-, тепло- та водопостачання. Тому наполегливо рекомендуємо вам евакуюватися до більш безпечних регіонів. 

Команда Херсонської ОВА готова вам із цим допомогти! Після евакуації вас не залишать наодинці зі своїми проблемами. Ви отримуватимете всю необхідну допомогу! Вся Херсонщина неодмінно буде вільною і ми всі обов’язково повернемося додому! – сказано в повідомленні.

Аби уточнити інформацію та записатися на евакуацію – треба звертатися на “гарячу лінію”: 0 800 330 951; 38 091 481 7845.

13-19 листопада влада заборонила користуватися всіма видами водного транспорту на водних об’єктах у межах Херсонської області.

14 листопада центр Херсона закриють для розмінування. Жителів попросили не заїжджати в центральну частину міста.

Янушевич заявив, що “ворог замінував майже все”, тому він також попросив мешканців збиратися в людних місцях. 

– Я хочу всіх трошки застерегти. Зараз ведуться розмінувальні роботи, – зазначив він. 

У той же час спеціалістам «Херсонгазу» поки вдається утримувати стабільну ситуацію з газопостачанням у Херсоні. Це особливо важливо через відсутність світла та та води в місті, а також настання холодів. 

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що у Херсоні зʼявился мобільний зв‘язок. В центрі міста на площі біля ОДА працює LTE від Київстар.

У Херсоні жителі вже третій день виходять на площу Свободи, щоб відсвяткувати звільнення міста від російської окупації.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни