Віталій Козловський залишив фронт, щоб заспівати на концерті Національна легенда – Новини України

Віталій Козловський залишив фронт, щоб заспівати на концерті Національна легенда - Новини України

Фото: facebook.com/vitaliy.kozlovskiy.3

Мобілізований співак Віталій Козловський на декілька днів залишив фронт, аби виступити на концерті “Національна легенда України” у Києві. Про це артист розповів у своїх соціальних мережах.

– Ще буквально вчора я був на позиціях і жив у бліндажі, а сьогодні стою на сцені… Це два протилежні світи, які зійшлися в протиріччі. Врешті, мене відпустили до Києва заради цього виступу. Велике хвилювання і велика честь, — написав він. 

За словами Козловського, він співав після промови Володимира Зеленського, щоб вшанувати загиблого героя, чия мати отримала відзнаку посмертно з рук президента. 

– Співаю символічно пісню Того, хто свого часу став моїм провідником і наставником. Яка має зараз особливий сенс для кожної, хто чекає сина з війни, — зазначив артист.

На концерти Козловський виконав пісню Кузьми Скрябіна 2012 року “Мам”. Співака представили як солдата четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України “Рубіж”.

Віталій Козловський тиждень тому повідомив у своїх соціальних мережах про те, що приїхав до Києва на декілька днів з дуже важливою метою. Також у планах співака був виступ у Рівному, з якого він зможе придбати необхідне для передової.

Президентську відзнаку “Національна легенда України” до Дня Незалежності Володимир і Олена Зеленські вручили 23 серпня. Концерт зібрав вище військово-політичне керівництво України. Церемонію нагородження увечері 25 серпня показав телеканал “1+1 Україна”.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Віталій Козловський (@vkozlovsky_music)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни