Вирощували плантації конопель для нарковиробництва та збуту: на Прикарпатті судитимуть організовану групу. ФОТО

Кримінал Вирощували плантації конопель для нарковиробництва та збуту: на Прикарпатті судитимуть організовану групу. ФОТО 30 Грудня 2022
Під процесуальним керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно учасників організованої групи за виготовлення, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах, незаконний посів та вирощування конопель ( ч.2,3, ст.28, ч.3ст.307, ч.2 ст.310 КК України).

Організатору групи інкримінують також незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами, незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту, незаконне придбання та зберігання обладнання для виготовлення наркотичних засобів, організацію та утримання місць, для незаконного виготовлення наркотичних засобів, ч.1, 2 ст.263, ч.1 ст.309, ч.3 ст.313, ч.2 ст. 317 КК України).

Слідством встановлено, що організатор із двома спільниками з метою збуту вирощували нарковмісні коноплі. Протиправну діяльність вони організували посеред лісових насаджень на чотирьох земельних ділянках в Івано-Франківському районі. Зловмисники засіяли ділянки цими рослинами, доглядали, збирали та висушували їх, а далі фасували для збуту.

Під час санкціонованих обшуків у серпні цього року вилучено понад 200 кущів коноплі, більше 10 кг наркотичного засобу, обіг якого заборонено – канабіс, пристрій для подрібнення та очищення наркотичного засобу, обладнання для зважування та фасування, грошові кошти, а також психотропну речовину – амфетамін.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Івано-Франківській області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань області ДСР Національної поліції України.

Івано-Франківська обласна прокуратура
  Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни