Вимушені переселенці отримали допомогу від “Ґудвеллі Україна”

Активісти громадської організації “Молода Просвіта Прикарпаття” вирушають у громади області з гуманітарною допомогою, попередньо отримавши запити. 29 Січня, 2023, 10:00 Калуш Переглядів: 74 У Надвірній вимушені переселенці отримали молоко Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Під час однієї з таких поїздок уже звично взяли сухе молоко та дорогою у гірські села заїхали у місто Надвірна. Тут живе чимало сімей, які після початку повномасштабної війни змушені були виїхати з півдня, сходу і деяких областей півночі України. Щоб підтримати нових мешканців Прикарпаття, ми передали майже сотні людей по упаковці молока”, — повідомляє “Молода Просвіта Прикарпаття”.

Допомогу передала регіональна координаторка проєкту та менеджерка компанії ТзОВ “Ґудвеллі Україна” Оксана Яцків від благодійників з Данії — проєкту “Help Ukraine NOW”. З активістами громадської організації нещодавно мала зустріч Софі Хаммерсков, співкоординаторка цього проєкту.

Як відомо, в березні 2022 року засновник компанії “Ґудвеллі Україна” Том Аксельгаард, який сьогодні обіймає посаду Почесного консула України в місті Оутруп (Данія), ініціював збір коштів для допомоги та підтримки внутрішньо переселених осіб в Україні в рамках проєкту “Help Ukraine NOW”. На кінець року було зібрано понад 20 мільйонів гривень.

Кошти використовуються для забезпечення потреб людей в Україні, які постраждали у війні, через надійні організації та з безпосередньою участю українського офісу, який координує всю допомогу. Партнером у розв’язанні практичних питань надання гуманітарної допомоги виступила польська компанія Goodvalley Polska, яка від самого початку війни неодноразово висловлювала свою підтримку колективу “Ґудвеллі Україна”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни