Вимкнень в мережах побільшало: на Прикарпатті пориви вітру вповільнюють роботи з відновлення світла

На Прикарпатті панує негода. Шквалисті пориви вітру подекуди сягають 25 м/с. Вітер завдає нових клопотів енергетикам та створює складнощі із проведенням ремонтних робіт.

Про це повідомила пресслужба «Прикарпаттяобленерго», передає Фіртка.

Так, станом на 15:00 годину вимкнень в мережах області побільшало.  Без електропостачання повністю 15 населених пунктів, частково знеструмлені вулиці 13 населених пунктів. Найбільше вимкнень на Верховинщині. Також негода зачепила Городенківщину, Долинщину, Косівщину та Рогатинщину.

Енергетики працюють на місцях аварій від початку знеструмлень, але вітер раз за разом створює нові обриви на лініях, нові аварійні ситуації. Крім того, вітер суттєво затримує відновлення електропостачання, оскільки дощ і вітер створюють небезпечні умови роботи. Тому спрогнозувати, коли світло буде в домівках і чи будуть ставатись повторні аварії, складно. Бригади роблять все можливе, щоб відновити електропостачання до кінця доби, попри складні погодні умови.

У чатботі Viber можна подати заявку про вимкнення та дізнатись орієнтовні години відновлення електропостачання. Дізнатись про стан аварійних вимкнень можна також за посиланням.

Енергетики просять, помітивши обірваний провід, не наближайтесь до нього ближче, ніж на 8 метрів та за можливості обгородіть ділянку навколо місця аварії в радіусі 8-10 метрів, щоб попередити інших. Не намагайтесь усунути ламання самостійно – телефонуйте на 0 800 50 40 20  та дочекайтесь приїзду фахівців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни